ROBO

Oprogramowanie medyczne dla przychodni radiologicznej – System ROBO

Ta aplikacja pomoże Państwu zarządzać pracą duplikatorów w celu przygotowania płyty CD/DVD. Automatyzuje ona pracę techników i rejestracji, których zadaniem jest przygotowanie płyty z kopią badania dla pacjenta.

ZOBACZ FUNKCJoNALNOŚCI

Informacje ogólne

System obsługi duplikatorów to rozwiązanie skierowane do Szpitali umożliwiające zautomatyzowanie procesu przygotowywania dla pacjenta płyty CD z badaniem, a za pomocą dołączonej do płyty przeglądarki DICOM można obejrzeć badanie oraz jego opis na dowolnej stacji roboczej. RoboClick w pełni automatyzuje proces przygotowywania nośników optycznych z wynikami badań dla pacjentów. System komunikuje się z zasobami systemów RIS i PACS i samodzielnie przygotowuje płyty CD/DVD z badaniami, które zostały poprawnie wykonane,  opisane oraz oznaczone do wydania. Sprawdza się idealnie do archiwizacji długoterminowej lub do udostępniania pacjentom wyników. Oprogramowanie współpracuje z systemami PACS dowolnego producenta.

Dla kogo jest przeznaczona aplikacja

Oddajemy w Państwa ręce aplikację służącą do zarządzania pracą duplikatorów w celach przygotowania nośnika z badaniem. Automatyzuje ona pracę techników lub rejestracji, których zadaniem jest przygotowanie płyty z kopią badania dla pacjenta.

Wymagania

Do prawidłowego działania aplikacja potrzebuje przeglądarki internetowej. Zalecane przeglądarki to Firefox oraz Chrome w najnowszych wersjach. Aplikacja nie wymaga instalacji żadnych plug-inów ani dodatków. Program nie musi być uruchamiany na koncie administratora, innymi słowy nie wymaga uprawnień administracyjnych. Wyjątkiem może być wymóg konfiguracji firewalla do poprawnej komunikacji z serwerem dystrybucji. Aplikacja do komunikacji z serwerami dystrybucji wykorzystuje port 7080 lub 443 TCP (HTTP lub HTTPS w zależności od konfiguracji).

Ważne informacje

Oprogramowanie ROBO jest certyfikowanym urządzeniem medycznym zgodnym z wymogami dyrektywy 93/42/EWG. Podczas tworzenia aplikacji wykorzystywane były standardy DICOM, HL7 oraz metodyka tworzenia projektu PN – EN ISO 13485:2012 (wdrożona w ramach Pixel Technology). Oprogramowanie powstaje również w zgodzie ze standardem PN – EN ISO 9001:2009. Zadbaliśmy również o zgodność z wymogami prawa Polskiego, w szczególności z Dziennikiem Ustaw 2005 nr 194 poz. 1625.

Moduły

Chcesz uzyskać więcej informacji?