O Pixel

Pixel Technology – oprogramowanie medyczne

Specjalizujemy się w  zastosowaniach informatyki w medycynie – rozwiązaniach przeznaczonych dla radiologii oraz obsłudze administracji publicznej. Dostarczyliśmy rozwiązania do ponad stu pracowni radiologicznych na terenie Polski.  Firma Pixel zatrudnia wysokiej klasy specjalistów – tworząc oprogramowanie, świadcząc usługi wsparcia oraz prowadząc sprzedaż naszych usług.
Rozwiązania Pixel Technology są elastyczne i dostosowane do różnych typów placówek radiologicznych. Nie tylko gabinety lekarskie, ale również sieci szpitali, i kliniki uniwersyteckie korzystają z naszych rozwiązań osiągając wysoką jakość diagnoz, wyższy komfort pracy lekarzy oraz krótszy czas potrzebny na rozpoczęcie leczenia. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie większej liczby badań, co przyczynia się do lepszej opieki zdrowotnej dla pacjentów i szybkiego zwrotu zainwestowanych środków.

W portfolio Pixel Technology znajduje się zaawansowany technologicznie Zintegrowany System Medyczny AlleRad, będący jednym z wiodących cyfrowych produktów medycznych w Polsce. System jest stale rozwijany i testowany przy wsparciu naukowców, lekarzy oraz pacjentów.

Zintegrowany System Medyczny AlleRad składa się z 7 modułów, które wspólnie tworzą kompleksowy system radiologiczny:
EXHIBEON (EXH), EXPACS, RADIBOX, CHAZON (CHZ), ROBO, VNABOX, EXHIBEON(EXP)-DYSTRYBUCJA.

Pixel Technology działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co potwierdzają certyfikaty: zarządzania jakością ISO-9001 oraz ISO 13485:2016 dla wyrobu medycznego klasy II b. Certyfikacje budują zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych, dając pewność, że nasze produkty spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości.

Pixel Technology istnieje na  rynku od roku 1992. Od 01 lipca 2016 r. działamy jako Pixel Technology Sp. z o.o.